Regjionet


Partneret

www.Domank.Net
Sallon Ondulimi "Sonila"Studio e Bukuris Sonila esht i njohur jo vetem per qytetaret e vet,por edhe per shum qytetar te Kosoves.Te njohur dhe te vizituar e bejne sherbimet qe i ofron:

 • Premje,
 • Fenirim,
 • Ngjyrosje,
 • Shatir,
 • Frizura,
 • Grim,
 • Rregullimin e vetullave,
 • Mbjelljen e qepallave,
 • Mbjelljen e thonjeve,
 • Zgjatjen e flokeve,Depilim,
 • Tretmane,
 • Manikyr,
 • Pedikyr,
 • Masazh relaksuese.
   

Por ajo qe e dallon jan qmimet e voliteshme.
Ne jemi te paret dhe vazhdojm te mbesim gjdo here pran jush ejani dhe binduni ju mirepresim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   


Reklama


Reklama


Free counter and web stats Usera